44 Rajd Kuratoryjny

On 30 września, 2018, Posted by , In Aktualności,Liceum, With Możliwość komentowania 44 Rajd Kuratoryjny została wyłączona

W sobotę, 29 października 2018r., zakończył się kolejny, 44 Jeleniogórski Rajd Młodzieży Szkolnej „Cieplice 2018”. Zgodnie z wieloletnią tradycją w popularnym „Rajdzie Kuratoryjnym” wzięła udział reprezentacja I LO im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze. Drużyna „Żeroma” w składzie:

Emilia Załęska (kapitan)
Alicja Chrupczalska
Paula Maliborska
Anna Cybulska
Daria Byczko
Martyna Gniewek
Karolina Iwaniec
Damian Dub
Konrad Lewkowski

wędrowała trasą nr 6, wiodącą malowniczą doliną Bobru z Jeleniej Góry do Wlenia. W schronisku PTSM w Łupkach, gdzie wyznaczono nocleg dla uczestników trasy, zawodnicy naszej drużyny brali udział w trzech konkursach: przyrodniczym, krajoznawczym i wiedzy o Jeleniej Górze. Uroczyste zakończenie rajdu miało miejsce w SP nr 6 w Cieplicach, gdzie nasi uczniowie odebrali pamiątkowe nagrody i upominki dla zwycięzców trasy.

Ogromne podziękowania należą się Panu Janowi Owczarkowi, który dzielił się wiedzą krajoznawczą i opiekował drużyną podczas dwudniowej eskapady.

Serdeczne gratulacje!

received_1866412580145791