„4 pory roku”

On 20 października, 2017, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania „4 pory roku” została wyłączona

Dziękuję 12 uczniom z klasy II G C : Wiktorii Aleksandrowicz, Mateuszowi Andrzejewskiemu, Wiktorii Grabek, Amelii Krajewskiej, Mai Kubackiej, Katarzynie Kwiatkowskiej, Zuzannie Marmon- Leśniak, Weronice Piotrowskiej, Alicji Prendocie, Agacie Rojek, Dominice Rodziewicz, Oliwii Zarzyckiej za udział w przedstawieniu „ 4 pory roku” oraz Julii Byszkowskiej z klasy II C2  za piękny wokal  podczas I koncertu charytatywnego, zorganizowanego  11.10.2017 na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jeleniej Górze.

autor: Magdalena Zielińska

Zachęcam również do  przeczytania artykułu i obejrzenia zdjęć zamieszczonych na portalu Jelonka : zobacz zdjęcia i cały artykuł