45 Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

On 28 grudnia, 2020, Posted by , In Aktualności,Nauka, With Możliwość komentowania 45 Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego została wyłączona

20 listopada 2020r. w naszym liceum zorganizowano w trybie stacjonarnym szkolny etap 45 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego, w którym wzięło udział 19 uczniów.  Czworo z nich przekroczyło próg 30 punktów, co dało im szansę na zakwalifikowanie się do kolejnego etapu konkursu. Byli to: Julia Płuszewska, Jagoda Śnieżek, Agata Rojek oraz Paweł Świątkowski.

Po weryfikacji poziomu konkursu organizatorzy 45 OJA postanowili podnieść poprzeczkę do 40 punktów. W związku z tym, tylko Julia Płuszewska, uczennica klasy 3a2, zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Angielskiego.

Część pisemna odbędzie się 22 stycznia 2021. Trzymajcie kciuki za Julię!