Bezpieczne wakacje 2017

On 20 czerwca, 2017, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Bezpieczne wakacje 2017 została wyłączona

W dniu 21 czerwca od godziny 10.50 zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców na interesujące i pouczające warsztaty pt. „Bezpieczne wakacje 2017” podczas których będziemy mogli uczestniczyć w wykładach, prelekcjach i pokazach.
O zasadach bezpieczeństwa podróżowania pociągami, bezpiecznym zachowaniu się na dworcach kolejowych, przejściach
i przejazdach przez torowiska będą opowiadali pracownicy Służby Ochrony Kolei. Jak zachować się podczas zagrożenia terrorystycznego pouczą przedstawiciele Policji a strażacy poinstruują jak należy się zachować podczas ewakuacji lub po ogłoszeniu alarmu pożarowego. Podczas pokazu gaszenia ognia będzie okazja obejrzenia ubrania bojowego, wyposażenia wozu bojowego oraz sprzętu gaśniczego.  Jak bezpiecznie zachować się nad wodą opowie oraz zaprezentuje filmy pielęgniarka szkolna, a  wiedzę o zasadach zdrowego odżywiania przekaże nauczyciel biologii. Wszystkich chętnych zapraszamy do auli, sali gimnastycznej oraz na tereny przed szkołą.