Drodzy Uczniowie !

On 15 kwietnia, 2019, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Drodzy Uczniowie ! została wyłączona

Szkoła bez Was jest pusta. Przykro nam, że nie spotykamy się z Wami codziennie w czasie lekcji, przerw i nie zajmujemy się Waszą edukacją. Byliśmy i będziemy z Wami w podróży przez świat wiedzy, emocji, dorastania.
Maturzyści, przed Wami ukończenie szkoły i egzaminy maturalne. Chcielibyśmy być z Wami, towarzysząc Wam w wykonaniu kolejnego kroku w dorosłość. Pracowaliśmy wspólnie przez trzy lata. Staraliśmy się nauczyć Was, że warto walczyć o siebie, stać na straży własnych przekonań. Są chwile, kiedy trzeba umieć powiedzieć nie i podjąć trudne decyzje. Bronić własnej godności, walczyć o dobre warunki pracy nauczycieli i nauki dla uczniów. Właśnie nadeszła taka chwila dla nas.
Wasze oceny zostały wystawione, wstrzymujemy się od przeprowadzenia rady klasyfikacyjnej, oczekując na decyzję rządu. W każdej chwili jesteśmy gotowi podjąć pracę i dokończyć klasyfikację.

Jesteśmy tu dla Was i dla przyszłości polskiej szkoły. Czekamy na Was.

Wasi nauczyciele