Dzień Otwarty Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

On 9 marca, 2022, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum, With Możliwość komentowania Dzień Otwarty Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego została wyłączona

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa Uczniów do uczestnictwa w Dniu Otwartym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który odbędzie się w formule on-line, w sobotę 19 marca br.

Przygotowaliśmy dla Licealistów szereg przydatnych informacji dotyczących tegorocznej rekrutacji na studia medyczne w naszej uczelni oraz wiele ciekawostek i materiałów filmowych na temat tego, jak studiuje się na WUMie. Podczas spotkania, oddamy głos naszym studentom, którzy najlepiej opowiedzą o kierunkach studiów, na których się uczą oraz o samej uczelni. Zapewnimy także możliwość kontaktu ze studentami na czacie, dzięki czemu maturzyści będą mogli otrzymać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na platformie: https://dzienotwarty.wum.edu.pl/info

Serdecznie zapraszamy 😊