Finał Zwolnieni z teorii

On 23 maja, 2022, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Sukcesy, With Możliwość komentowania Finał Zwolnieni z teorii została wyłączona

19 maja odbył się w Warszawie ogólnopolski Finał Olimpiady Zwolnieni z teorii. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Hanna Michalska, Amelia Saran, Wiktoria Sokal, Agata Aleksandrowicz, Zuzanna Jonio z projektem Teen Problems oraz Michał Ramus, Kamil Łupicki, Grzegorz Pławiński i Franciszek Kot z projektem Roboty Edukacji.

Aby dostać się do finału i uzyskać Międzynarodowe Certyfikaty oraz tytuł Finalisty, uczniowie musieli przez ten rok szkolny wykazać się kompetencjami związanymi z zarządzaniem projektem, a w szczególności kreatywnością i umiejętnością pracy w zespole.

Realizacja przez nasze zespoły dwóch projektów uplasowała Nasze Liceum na 40 pozycji w ogólnopolskim Rankingu Szkół Zwolnionych z teorii. Ponadto zrealizowanie w szkole minimum dwóch projektów pozwoliło na zdobycie przez projekt Roboty Edukacji Srebrnego Wilka – tytułu dla najlepszych projektów społecznych w województwie oraz Brązowego Wilka za najlepszy projekt w szkole.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które wykonali opiekunowie w czasie finału:

Wojciech Pławiński – nasz absolwent

Ewa Andrusuyszyn