Głosujmy na Julię i Michała!

On 15 maja, 2020, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Kultura,Liceum,Nauka,Sukcesy, With Możliwość komentowania Głosujmy na Julię i Michała! została wyłączona

Dwoje uczniów z naszego liceum , Julia Ćwiąkała i Michał Mańkowski, ubiega się o stypendium dla uczniów o wyjątkowych uzdolnieniach. Fundatorem stypendium jest Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Kapituła bierze pod uwagę wyjątkowe osiągnięcia uczniów, ale także wyniki internetowego głosowania. Możemy zagłosować na naszych kandydatów na stronie:

Z jednego urządzenia można oddać tylko jeden głos. Głosowanie trwa do 18 maja, do godz.16.00.

Nasi kandydaci są uczniami klasy o profilu humanistycznym (2c2).

Julia Ćwiąkała jest:

• Stypendystką Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci 2019/2020
  • Laureatką I miejsca w Ogólnopolskim konkursie „Literacki opis obrazu” 2019/2020
  • Współautorką projektu historycznego poświęconego Gerhartowi Hauptmannowi 2019/2020
  • Laureatką konkursu historyczno – plastycznego „Sprzączki i guziki…” 2019
  • Laureatką konkursu fotograficznego „Żywe obrazy” 2020

Michał Mańkowski jest:

• Stypendystą Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci 2019/2010
  • Finalistą L Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2019/2010
  • Laureatem I nagrody Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej 2019/2020
  • Finalistą Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej 2018/2019

Serdecznie zapraszam do głosowania na oboje. Ich praca i osiągnięcia zasługują na nasze uznanie i głos.

Julio, Michale, trzymamy za Was kciuki!

Katarzyna Dobrzańska