III miejsce dziewcząt w piłce ręcznej

On 24 lutego, 2022, Posted by , In Aktualności,Sport, With Możliwość komentowania III miejsce dziewcząt w piłce ręcznej została wyłączona

W środę 23 lutego w hali sportowej ZST Mechanik zostały rozegrane finałowe mecze turnieju piłki ręcznej dziewcząt.

W drodze do finału szczypiornistki z Żeroma z ogromną przewagą pokonały szkolne drużyny ZSLiZ nr 2 i “Mechanika”, jednak w walce o najwyższe stopnie podium musiały uznać wyższość koleżanek z II LO, oraz najlepszych w turnieju zawodniczek z ZSOiT.

Ostatecznie plasując się na trzecim miejscu, dziewczyny zdobyły cenne dla szkoły punkty w rywalizacji sportowej jeleniogórskich szkół ponadpodstawowych.

Najlepszą bramkarką zawodów została wybrana nasza reprezentantka, uczennica klasy 3b2 – Anna Lambrinow.

W barwach Żeroma zagrały: Anna Lambrinow, Alicja Łyczkowska, Lena Wasilewska, Martyna Karatysz, Aleksandra Solarz, Julia Michałek, Paulina Stawowska, Barbara Śliwińska, Laura Janur, Julia Chojnecka