Julia, Monika I Michał stypendystami Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci!

On 8 października, 2019, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum,Nauka,Sukcesy, With Możliwość komentowania Julia, Monika I Michał stypendystami Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci! została wyłączona

Z radością i dumą informuję, że Julia Ćwiąkała, Monika Mielniczuk i Michał Mańkowski z 2c2 zostali tegorocznymi stypendystami Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci.

Nasi stypendyści będą brali udział w warsztatach i wykładach w Krakowie, Warszawie i Łodzi. Wszyscy wyróżnieni aplikowali w kategorii poznawczej – nauki humanistyczne.

Uroczyste przyjęcie do grona stypendystów KFnRD odbędzie się 26.10.2019 na Zamku Królewskim w Warszawie.

Wśród naszych uczniów mamy też stypendystę, który został podopiecznym Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w 2018 r. Jest to Igor Wojtasik z 1c.
Igor bierze udział w warsztatach z przedmiotów ścisłych, takich jak: biologia, chemia, matematyka czy fizyka. Cieszymy się, że znalazł się w gronie naszych uczniów.

Sapere aude

Serdecznie gratulujemy!