On 24 października, 2019, Posted by , In Aktualności,Kultura,Sukcesy, With Możliwość komentowania Karolina i Krzysztof po raz kolejny wśród nagrodzonych na Konkursie Poezji Jana Pawła II została wyłączona

Karolina Borkowska oraz Krzysztof Żukowski – uczniowie klas maturalnych, po raz trzeci  z rzędu znaleźli się w gronie nagrodzonych na VII Międzyszkolnym Konkursie Poezji Jana Pawła II organizowanym 23 października przez ZSET. W kategorii szkół ponadpodstawowych Krzysztof zdobył II miejsce, a Karolina wyróżnienie.

Ponadto bardzo dobrze zaprezentowali się na konkursie pozostali uczestnicy – uczniowie klas I: Roksana Petyniak, Julia Wolniewicz, Zuzanna Szyderska oraz Mikołaj Dygoń.

Opiekun: Lidia Wróbel