Koncert zimowy z cyklu: „ 4 pory roku ” na rzecz dzieci z SOSW w Jeleniej Górze

On 20 lutego, 2018, Posted by , In Aktualności,Gimnazjum,Kultura, With Możliwość komentowania Koncert zimowy z cyklu: „ 4 pory roku ” na rzecz dzieci z SOSW w Jeleniej Górze została wyłączona

W miniony piątek 16.02.br. nasi gimnazjaliści wzięli udział w II koncercie charytatywnym z cyklu : „ Cztery pory roku” na rzecz dzieci niepełnosprawnych z SOSW w Jeleniej Górze. Uczniowie wraz z wychowankami Placówki przy ul. Grottgera zaprezentowali pokaz mody oraz przygotowali taniec kreatywny w płótnie do ścieżki  dźwiękowej  z   filmu„ Amelia” . Oba występy przygotowane z myślą o osobach niepełnosprawnych spotkały się z  dużym uznaniem publiczności zgromadzonej w Teatrze Zdrojowym w Cieplicach. Składam gorące podziękowania wszystkim osobom biorącym udział w tym wydarzeniu . Dziękuję  uczniom  klasy II GC :

Wiktorii Aleksandrowicz,

Mateuszowi Andrzejewskiemu,

Elizie Jonczyk,

Glorii Kaźmierczak,

Zuzannie Marmon – Leśniak

Weronice Piotrowskiej,

Agacie Rojek,

Adrianowi Sobińskiemu,

Oliwii Zarzyckiej

oraz 2 uczennicom z klasy III GD :

Nikoli Garcarz i Wanessie  Walczak,

za otwartość, zaangażowanie i chęć pomocy.                                                                                                                                                                                      Magdalena Zielińska