Konkurs Poezji Angielskiej – VICTORY!

On 12 stycznia, 2017, Posted by , In Aktualności,Kultura, With Możliwość komentowania Konkurs Poezji Angielskiej – VICTORY! została wyłączona

11 stycznia 2017 roku w auli Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze odbył się Międzyszkolny  Konkurs Poezji Angielskiej „Have Fun with Poetry”, w tym roku pod hasłem „szczęście”.  Faktycznie szczęście nam dopisało, ponieważ Weronika Migda,  nasza gimnazjalistka z klasy 2Gb, poza wygraniem konkursu w swojej kategorii wiekowej, otrzymała również nagrodę Grand Prix w postaci ośmiodniowej wycieczki do Barcelony.  Weronika  zauroczyła jury porywającą interpretacją wiersza „Luck Follows Me”, który  już swoim tytułem wieszczył zwycięstwo. Brawo Weronika!

Gratulacje należą się również pozostałym reprezentantom naszego gimnazjum, którzy zakwalifikowali się do etapu międzyszkolnego, a byli to:

Natalia Janczyszyn z 3Gc – II miejsce w kategorii  klas trzecich,

Michał Bogucki z 2Gd – III miejsce w kategorii klas drugich,

Nina Zięcik z 1Ga – III  miejsce w kategorii klas pierwszych.

Ponadto wyróżniono: Julię Mittlestadt z kl. 3Gc, Maję Zdrzałkę z kl. 2Gb oraz Ninę Kruhlik z kl. 1Ga.

Gratulujemy również  Amelii Krajewskiej, uczennicy klasy  1Gc,  udanego debiutu na arenie międzyszkolnej.

Luck simply follows us 🙂