Moja Mała Ojczyzna śladami bohaterów „Skarbów drzewa”

On 18 kwietnia, 2016, Posted by , In Kultura, With Możliwość komentowania Moja Mała Ojczyzna śladami bohaterów „Skarbów drzewa” została wyłączona

15 kwietnia uczniowie jeleniogórskich gimnazjów biorących udział w projekcie Moja Mała Ojczyzna kontynuowali wędrówkę po miejscach, które były odwiedzane przez bohaterów książki Małgorzaty Lutowskiej „Skarby drzewa”.

Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie klasy 3GB: Marta Muratow, Arkadia Kowalczyk, Justyna Kut, Daria Kolasińska, Tristian Samulski, Miriam Koper. Tym razem szlak wędrówki przebiegał przez Dwór Czarne, Ewangelicki Kościół Zbawiciela w Cieplicach, Pałac Schaffgotschów w Cieplicach, Muzeum Przyrodnicze oraz Dom Hauptmana w Jagniątkowie.