Młodzieżowy Uniwersytet Prawa

On 2 października, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Nauka, With Możliwość komentowania Młodzieżowy Uniwersytet Prawa została wyłączona
ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WEBINARIUM.
Wykłady prowadzone w czasie rzeczywistym (webinarium). Istnieje możliwość obejrzenia wykładów również w dowolnym czasie (offline).
➡ TERMIN: 5 października 2021 godz. 14.30
UCHODŹCY I MIGRANCI- kim są, czy i jakie mają prawa
wymiar: 1,5h (2×45 min)
➡ TERMIN: 12 października 2021 godz. 14.30
WOLNOŚĆ SŁOWA- jej granice i gwarancje
wymiar: 1,5h (2×45 min)
Prof. dr hab. Roman Wieruszewski- prawnik i politolog, profesor nauk prawnych specjalizujący się w prawach człowieka, nauczyciel akademicki, były członek Komitetu Praw Człowieka ONZ i jego wiceprzewodniczący. Pracownik Instytutu Nauk Prawnych PAN od 1975 roku. Aktualnie pełnione funkcje: kierownik Poznańskiego Centrum Praw Człowieka, wiceprzewodniczący Rady Naukowej INP PAN, członek Komitetu Naukowego Agencji Praw Podstawowych UE, członek Komitetu Bioetycznego PAN, ekspert d/s praw człowieka OBWE. Kierownik Katedry Prawa Konstytucyjnego i Praw Człowieka w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji.
Wykłady bezpłatne. Uwaga! Z wykładów mogą korzystać również osoby nie będące studentami MUP