Nagroda Prezydenta Miasta Jeleniej Góry dla najzdolniejszych uczniów

On 28 maja, 2018, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum,Nauka,Sukcesy, With Możliwość komentowania Nagroda Prezydenta Miasta Jeleniej Góry dla najzdolniejszych uczniów została wyłączona

Absolwentki I Liceum Ogólnokształcącego  im. S. Żeromskiego  Oliwia Majchrowska i Ewa Tucholska otrzymały  nagrodę od  Prezydenta Miasta Jeleniej Góry  dla najzdolniejszych uczniów. Kandydatki musiały spełnić niezwykle wymagające kryteria: świadectwo z wyróżnieniem, tytuł laureata/finalisty w olimpiadzie na szczeblu krajowym oraz działalność na rzecz szkoły i środowiska. W dniu 25 maja br. w  Ratuszu Miejskim  odbyło się uroczyste wręczenie nagród. W uroczystości uczestniczył Prezydent Marcin  Zawiła, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Paweł Domagała, dyrektor szkoły Małgorzata Kozińska i  Katarzyna Dobrzańska nauczycielka języka polskiego, która  merytorycznie wspierała  uczennice w  przygotowaniach do olimpiad.

Oliwii i Ewie serdecznie gratulujemy.