Najlepsi w Licealiadzie

On 29 września, 2022, Posted by , In Aktualności,Sport, With Możliwość komentowania Najlepsi w Licealiadzie została wyłączona
Nasze liceum najlepsze w Licealiadzie w całorocznym współzawodnictwie szkół.
Na stadionie miejskim w Jeleniej Górze odbyła się uroczystość Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego w województwie dolnośląskim.
Podczas tej uroczystości podsumowane zostały wyniki Współzawodnictwa Sportowego Szkół Dolnego Śląska w roku szkolnym 2021/22 i nagrodzone najlepsze szkoły w kategorii Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady.
Wyróżnione szkoły otrzymały okolicznościowe plakietki, najlepsze szkoły pamiątkowe flagi Mistrzów Dolnego Śląska oraz bony na zakup sprzętu sportowego ufundowane przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego.
GRATULUJEMY wszystkim naszym sportowcom, którzy już zbierają cenne punkty w bieżących rozgrywkach.