Niezła Sztuka – strona dla miłośników sztuki

On 5 grudnia, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Kultura, With Możliwość komentowania Niezła Sztuka – strona dla miłośników sztuki została wyłączona

Kto jeszcze nie nie zna publikacji ze strony Niezła Sztuka, niech jak najszybciej nadrobi zaległości.

Jest ku temu jeszcze jeden ważny powód – artykuły naszego absolwenta, Pawła Bienia.

Paweł jest poetą, historykiem sztuki, kulturoznawcą, absolwentem Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych (MISH) na Uniwersytetach Wrocławskim i Warszawskim, a także pracownikiem Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina i Muzeum Narodowego w Warszawie oraz autorem książki poetyckiej „Światłoczułość” (Łódź 2021).

W naszym liceum był uczniem klasy o profilu humanistycznym.

Przeczytajcie, jak opowiada o sztuce: