Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK – wyniki

On 7 kwietnia, 2018, Posted by , In Aktualności,Gimnazjum,Liceum,Sukcesy, With Możliwość komentowania Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK – wyniki została wyłączona

24 marca 2018r. w Karpaczu odbyły się międzypowiatowe eliminacje XLVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno Krajoznawczego PTTK. W turnieju wzięły udział dwie, trzyosobowe drużyny liceum ogólnokształcącego i analogicznie dwie drużyny gimnazjum.
Miło nam poinformować, że w eliminacjach w kategorii szkół  ponadgimnazjalnych oraz gimnazjalnych zwyciężyli reprezentanci naszej szkoły!

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych drużyny
I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze zajęły:

I miejsce – drużyna A w składzie:

1. Antonina Horczak
  2. Paulina Pietraszek
  3. Dagmara Ceglińska

IV miejsce – drużyna B w składzie:

1. Jakub Żabiński
  2. Angelika Banach
  3. Damian Dub

w kategorii szkół gimnazjalnych drużyny Gimnazjum w ZSO Nr 1 w Jeleniej Górze zajęły:

I miejsce – drużyna A w składzie:

1. Aleksandra Stefaniak
  2. Jakub Jończy
  3. Szymon Szczodrak

III miejsce – drużyna B w składzie:

1. Jonatan Płachciak
  2. Szymon Jurczak
  3. Jeremi Imiołek

Gratulujemy!!!

Bardzo serdecznie dziękuję Panu Janowi Owczarkowi za opiekę nad uczniami podczas turnieju w Karpaczu.

Należy także nadmienić, że najlepsi krajoznawcy ZSO Nr 1 w Jeleniej Górze zostali wyłonieni podczas szkolnych eliminacji, w których wzięło udział 40 uczniów. Bardzo dziękuję uczennicy Alicji Lesiów oraz naszemu absolwentowi Jakubowi Lambrinow za opracowanie zadań konkursowych oraz pomoc w organizacji szkolnych zmagań.

Z turystycznym pozdrowieniem

Grzegorz Lustyk