Olimpiada Geograficzna – kwalifikacje

On 9 grudnia, 2022, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum,Nauka,Olimpiady, With Możliwość komentowania Olimpiada Geograficzna – kwalifikacje została wyłączona

Bardzo miło nam poinformować, że uczennice klasy 2G Zuzanna Wicher i Katarzyna Tomczyk zakwalifikowały się do etapu okręgowego XLIX Olimpiady Geograficznej. W pierwszym, szkolnym etapie olimpiady, obie uczennice przygotowały prace pisemne nt. Analiza porównawcza dwóch gmin pod względem warunków życia ludności oraz Analiza porównawcza dwóch mezoregionów fizycznogeograficznych. Prezydium Komitetu Głównego OG podjęło decyzję o dopuszczeniu do zawodów pisemnych II etapu uczniów, którzy uzyskali 75 lub więcej punktów za pracę pisemną. Zawody pisemne i ustne odbędą się 4-5 lutego 2023 roku w Liceum Ogólnokształcącym nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Wrocławiu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia