Olimpiada Przedsiębiorczości

On 12 marca, 2018, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Olimpiada Przedsiębiorczości została wyłączona

Etap okręgowy odbył się 1 marca 2018 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wzięło w niej udział 248 zawodników      z okręgu wrocławskiego. Naszą szkołę reprezentował Filip Rogalski z klasy 1b2 i Julia Matysiak z klasy 1a1. Część  pierwsza olimpiady polegała na napisaniu testu składającego się z 50 pytań. Po sprawdzeniu testu 50 uczestników, którzy najlepiej napisali test mogło zmierzyć się w drugiej części z zadaniami sytuacyjnymi. W pięcioosobowych zespołach uczestniczy mieli zaprezentować w ciągu 7 minut, przygotowane rozwiązania.

Zawodnicy eliminacji okręgowych otrzymali następujące nagrody:

1250 miejsc na elitarnym kursie biznesowym

Wszyscy zawodnicy eliminacji okręgowych XIII edycji Olimpiady uzyskali uprawnienia do udziału w specjalnym kursie e-learningowym nt. rozwijania działalności biznesowej.

Zaproszenia na egzamin na Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA

Wszyscy zawodnicy eliminacji okręgowych XIII edycji Olimpiady otrzymali zaproszenie do udziału w egzaminie umożliwiającym uzyskanie Certyfikatu Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA.

Książki biznesowe dla zawodników eliminacji okręgowych

Wszyscy zawodnicy eliminacji okręgowych XIII edycji Olimpiady otrzymali wartościową publikację ufundowaną przez Wydawnictwo Difin.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Ewa Andrusyszyn