On 20 grudnia, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum,Sukcesy, With Możliwość komentowania Piotr Jaracz w Etapie Okręgowym XV Ogólnopolskiej Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia” została wyłączona

Komitet Okręgowy ogłosił Wyniki Etapu Międzyszkolnego XV Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa im. mjr. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”. W zawodach uczestniczyło 81 uczniów z 31 szkół z terenów województwa dolnośląskiego.

Uczestnicy zawodów podzielni byli na 8 rejonów. Podział uzależniony był od ilości uczniów z poszczególnych szkół biorących udział w zawodach. Na Etapie Międzyszkolnym można było uzyskać maksymalnie 240 pkt..

Do Etapu Okręgowego zakwalifikował się Piotr Jaracz.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

cropped-logo