Pogoria – rejs 2022

On 19 września, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum, With Możliwość komentowania Pogoria – rejs 2022 została wyłączona

Pogoria – rejs 2022

Od 2016 r. w kalendarzu wydarzeń szkolnych I LO zagościł rejs żaglowcem Pogoria. W trzech, dotychczas zorganizowanych wyprawach na Morze Śródziemne, wzięło udział ponad stu młodych żeglarek i żeglarzy z naszego gimnazjum i liceum. Pomimo wciąż niepewnej sytuacji i ograniczeń wynikających z pandemii covid-19, wielu uczniów dopytuje o termin kolejnego rejsu.

Na stronie STS Pogoria, nie ma jeszcze umieszczonego harmonogramu rejsów na 2022 r., dlatego napisałem wiadomość do armatora Pogorii, z prośbą o uwzględnienie naszej szkoły w planach organizacyjnych na kolejny rok kalendarzowy. Kiedy tylko otrzymam pozytywną odpowiedź, rozpocznę rekrutację na rejs.

Trzymajmy kciuki za dobre wieści, ahoj!

Grzegorz Lustyk