Praca z lekturą anglojęzyczną

On 10 października, 2021, Posted by , In Aktualności,Nauka, With Możliwość komentowania Praca z lekturą anglojęzyczną została wyłączona

W naszym  liceum prowadzone są zajęcia uzupełniające dla uczniów klas trzecich liceum czteroletniego z rozszerzoną nauką języka angielskiego „Praca z lekturą anglojęzyczną”.

Zajęcia prowadzone są w grupach o zróżnicowanym stopniu zaawansowania językowego, więc dają  możliwość każdemu uczniowi  cieszyć się czytaniem literatury angielskiej i amerykańskiej w oryginale oraz rozwijać kompetencje z zakresu czytania.

Uczestniczenie w tych lekcjach to nie tylko przygoda z literaturą, ale również możliwość  zmierzenia się z tematami nierzadko trudnymi, udział w dyskusjach, prezentacjach oraz  słuchowiskach. To także sposobność uzyskania najwyższych ocen.

Kochamy czytać po angielsku!