Projekt społeczny TeenProblems

On 25 marca, 2022, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Kultura,Liceum, With Możliwość komentowania Projekt społeczny TeenProblems została wyłączona

Kolejne zajęcia realizowane w ramach Olimpiady Zwolnieni z teorii, odbyły się 22 marca. Uczestniczyły w nich przedszkolaki z grupy „Słoneczka” z Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Jeżowie Sudeckim. Spotkanie przeprowadziły uczennice I Liceum Ogólnokształcącego: Hanna, Agata, Amelia, Wiktoria i Zuzanna.

Spotkanie udowodniło jak ważna jest integracja w zespole. Pomimo przebywania ze sobą w jednym oddziale/ grupie, możemy się wcale nie znać.

Podczas zajęć przeprowadziliśmy różne zabawy mające na celu nie tylko integrację, ale również  omówienie różnych emocji. Nauczyliśmy dzieci jak pomagać i reagować na różne sytuacje w życiu.

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor, opiekunce grupy „Słoneczka” oraz przedszkolakom za udział i zaangażowanie w naszym projekcie „TeenProblems”.

Uczennice realizujące projekt Hanna, Agata, Amelia, Zuzanna i Wiktoria z klasy II A, B,C.

Opiekun projektu: Ewa Andrusyszyn