Projekty Zwolnieni z teorii

On 6 marca, 2019, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum,Nauka, With Możliwość komentowania Projekty Zwolnieni z teorii została wyłączona

Piękno w każdym z nas i Twoje życie Wspólne zdrowie to dwa projekty społeczne, które realizują uczniowie naszego Liceum w ramach przedmiotu ekonomia w praktyce. Realizacja projektów odbywa się poprzez platformę Zwolnieni z Teorii. Uczniowie zdobywają doświadczenie, międzynarodowe certyfikaty i nagrody, które pomogą w znalezieniu dobrej pracy. Dodatkowo robią coś dobrego dla innych, rozwijają swoją pasję i poznają innych aktywnych ludzi z całej Polski. Każdy kto dotrze do końca, odbiera Międzynarodowy Certyfikat z Zarządzania Projektami stworzony przez Project Management Institute.

PMI to prestiżowa instytucja skupiająca 500 tysięcy kierowników projektów z całego świata, który wyznacza globalne standardy w zarządzaniu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami znajdującymi się w dokumencie oraz na platformie Zwolnieni z Teorii.

W projekcie uczestniczą: Natalia Palewicz, Natalia Nastula, Aleksandra Segiet, Ewa Nowacka,

Miłosz Kłosowski, Patryk Biliński i Jakub Żabiński.

Opiekun: Ewa Andrusyszyn