Sportowe podsumowanie września

On 3 października, 2018, Posted by , In Aktualności,Sport, With Możliwość komentowania Sportowe podsumowanie września została wyłączona

Rok szkolny rozpoczęliśmy mocnym sportowym akcentem. 12 września, po zaciętej walce, III miejsce w rozgrywkach plażowej piłki siatkowej zajęły uczennice naszego liceum – Mariola Markowiak, Oliwia Urynowicz oraz Sandra Pancerz.

26 września na trasach Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Jeleniej Górze-Sobieszowie rywalizowali biegacze przełajowi. Nasza damska drużyna wygrała konkurencję sztafet szkół ponadpodstawowych, ich szkolni koledzy zdobyli brązowe medale w tej samej kategorii wiekowej.

GRATULUJEMY!

Składy drużyn sztafetowych biegów przełajowych:

dziewczęta: Martyna Proska, Karolina Borkowska, Karolina Wypiór, Małgorzata Zielonka, Natalia Smirnow, Ewa Stryjewska, Patrycja Zwolak, Natalia Zwolak, Maja Liszcz, Julia Ćwiąkała, Monika Mielniczuk, Iga Różalska.

chłopcy: Tristian Samulski, Miłosz Andrzejewski, Jędrzej Poniatowski, Kamil Budzicz, Kacper Lach, Łukasz Wiśniewski, Jakub Żabiński, Aureliusz Miszczyk, Hubert Cel, Wiktor Lebiedziejewski, Szymon Szczodrak.