Spotkanie z angielskim dżentelmenem

On 20 października, 2019, Posted by , In Aktualności,Kultura, With Możliwość komentowania Spotkanie z angielskim dżentelmenem została wyłączona

Dnia 18 października uczniowie klas trzecich zainteresowani językiem angielskim mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z Nicholasem Redmanem, autorem książek dotyczących kości wielorybów. Nicholas Redman, po serdecznej pogawędce z panią dyrektor, podzielił się z naszą młodzieżą refleksjami na temat swojego kraju, ale również wykazał się dużą znajomością i zainteresowaniem terenów, na których mieszkamy i historią Polski.

Z drobnych prezentów wręczonych przez Dominika, autor wyraźnie upodobał sobie krawat z logo naszej szkoły. Angielski dżentelmen, z wielką wprawą, zawiązał go w kilka sekund.

Dziękuję za udział w spotkaniu.

M. Sikora