STEM – konkurs o indeks Politechniki Warszawskiej

On 25 listopada, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Nauka, With Możliwość komentowania STEM – konkurs o indeks Politechniki Warszawskiej została wyłączona

Licealiści i uczniowie techników zainteresowani naukami ścisłymi mogą wziąć udział w ogólnopolskim konkursie w ramach projektu edukacyjnego STEM PW. Nagrodą główną są indeksy na wybrane kierunki Politechniki Warszawskiej. Laureaci jednej z poprzednich edycji konkursu zbudowali i zaprezentowali swojego robota na arenie międzynarodowej w Stambule.

Ogólnopolski konkurs dla uczniów zainteresowanych naukami ścisłymi, technologią, inżynierią, matematyką już po raz trzeci organizują: Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (WEiTI PW); XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie i Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Strona konkursu: