Sukces uczniów z klasy 2A realizujących projekt Roboty Edukacji

On 24 listopada, 2021, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Sukces uczniów z klasy 2A realizujących projekt Roboty Edukacji została wyłączona

Projekt Roboty Edukacji, który realizowany jest w naszej szkole zakwalifikował się do programu wsparcia Eksperta z Deloitte. Deloitte to największa na świecie firma doradztwa biznesowego, która świadczy usługi audytorskie, konsultingowe, prawne i podatkowe, doradztwa finansowego i zarządzania ryzykiem klientom z sektora publicznego i prywatnego działającym w różnych branżach. Pracownicy tej firmy mają szerokie doświadczenie między innymi w realizacji projektów społecznych, dlatego spotkania z nimi będą bardzo inspirujące dla projektu Roboty Edukacji. Pracownicy tej firmy podpowiedzą, co należałoby jeszcze zrobić i w jaki sposób, aby odnieść jeszcze większy sukces. Dadzą oni także bardzo wiele cennych rad, dzięki którym realizacja projektu na pewno będzie łatwiejsza.

Szczegóły dotyczące firmy na stronie: https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/articles/students/Dlaczego-Deloitte.html

Michał, Grzegorz, Kamil, Franciszek uczniowie klasy 2A

Serdecznie gratulujemy  Michałowi, Franciszkowi, Kamilowi i Grzegorzowi

oraz życzymy dalszych sukcesów!!!!

Ewa Andrusyszyn

2projekt-zwolnieni-z-teorii