Szkoła online dla uczniów z Ukrainy – Онлайн школа для студентів з України

On 14 marca, 2022, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Nauka, With Możliwość komentowania Szkoła online dla uczniów z Ukrainy – Онлайн школа для студентів з України została wyłączona
Rusza projekt nauki online dla dzieci i młodzieży z Ukrainy. Program jest podzielony ze względu na klasy, do których dotychczas uczęszczali uczniowie i uczennice. Lekcje prowadzą nauczyciele i nauczycielki z Ukrainy, w języku narodowym. Udział w nich jest bezpłatny.
Takie zajęcia to możliwość kontynuacji edukacji, kontaktu z rówieśnikami, nauczycielami i (oby) choć namiastka normalności na trudny czas.
Przekażcie koniecznie informację osobom, które gościcie i wszystkim tym, którzy mogą skorzystać z tych spotkań.

Зараз стартує онлайн-навчальний проект для дітей та підлітків з України. Програма розділена за класами, які до цього часу відвідували учні та студенти. Уроки ведуть вчителі та вчителі з України, національною мовою. Участь у них безкоштовна.

Як зареєструватися?  https://fundacja.orange.pl/.../szkola-online-dla-dzieci-z...