Szkolny etap 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

On 8 marca, 2024, Posted by , In Aktualności,Komunikaty, With Możliwość komentowania Szkolny etap 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego została wyłączona
W I LO im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze odbył się szkolny etap 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Uczestnicy artystycznych zmagań rywalizowali w 3 kategoriach: recytacja, „wywiedzione ze słowa” oraz poezja śpiewana.
O wysokim poziomie konkursu niech świadczy liczba nagrodzonych i wyróżnionych uczniów (lista poniżej). Nad organizacją i przebiegiem konkursu czuwali, zasiadając także w jury: pani Małgorzata Smaś, pan Jan Owczarek oraz pan Rafał Wiewióra.
Uczniowie, którzy w swoich kategoriach zajęli miejsca od 1. do 3., będą reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach miejskich 15 marca 2024 o godzinie 09.30 w Sali Widowiskowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 w Jeleniej Górze. Nagrodzonym oraz wyróżnionym, a także ich opiekunom artystycznym serdecznie gratulujemy! Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców z I LO, która ufundowała nagrody oraz dyplomy w konkursie.
LISTA NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH:
kat.: recytacja:
1. miejsce: Wojciech Gajek z kl. 2C
2. miejsce ex aequo: Hanna Półtorak z kl. 1D
2. miejsce ex aequo: Maja Dudkiewicz z kl. 1F
3. miejsce: Małgorzata Kardyś z kl. 1F
wyróżnienia: Natalia Maleńska z kl. 2E oraz Kinga Barańska z kl. 1F
kat.: wywiedzione ze słowa:
1. miejsce: Matylda Surmacz z kl. 2I
2. miejsce: Natalia Maleńska z kl. 2E