Szkolny Konkurs Recytatorski – Liceum

On 12 marca, 2018, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Kultura,Liceum,Sukcesy, With Możliwość komentowania Szkolny Konkurs Recytatorski – Liceum została wyłączona

2 marca w czytelni Szkolnego Centrum Informacyjnego odbył się już XXVIII Szkolny Konkurs Recytatorski dla licealistów. Wzięło     w nim udział szesnaścioro uczniów z klas I, II i III. Uczniowie zaprezentowali w tym roku bardzo wysoki poziom. Ujawniły się talenty z klas pierwszych, co dobrze rokuje na przyszłe lata. Uczniowie występowali w 3 kategoriach: recytacja, poezja śpiewana   i wywiedzione ze słowa. Nagrodzeni i wyróżnieni zostali następujący uczniowie:

RECYTACJA:

I miejsce – Dominika Daniszewska –kl. 3C1

II miejsce – Karolina Borkowska – kl. 1C1

II miejsce – Natalia Kudryńska – kl. 1B1

III miejsce – Aleksandra Nizwald – kl. 3C1

III miejsce – Karolina Wiltowska – kl. 2C1

III miejsce – Wiktoria Ostrowska – kl. 1C2

Wyróżnienia:

Natalia Kobus, Anna Żelaśkiewicz, Sandra Pancerz, Iga Różalska, Sandra Proracka, Izabela Kuśnierzewska, Mikołaj Marciniak

POEZJA ŚPIEWANA:

I miejsce – Sandra Proracka – kl. 2C2