Uwaga! Tu się pomaga.

On 16 grudnia, 2019, Posted by , In Aktualności,Kultura, With Możliwość komentowania Uwaga! Tu się pomaga. została wyłączona

11 grudnia 2019 przejdzie do historii szkoły jako dzień, w którym  pobito kolejny rekord dochodów ze sprzedaży fantów podczas XVI świątecznego kiermaszu charytatywnego. Zaskoczyła nas niezwykła hojność darczyńców, którzy przynieśli nie tylko rzeczy używane, ale również sporo przedmiotów nowych. Pośród fantów znalazły się ozdoby świąteczne, mnóstwo książek o zróżnicowanej tematyce, zabawki, naczynia, odzież, gry planszowe, przedmioty dekoracyjne, sprzęt sportowy, biżuteria i wiele, wiele innych.

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia przekażemy zebrane fundusze Stowarzyszeniu Medycznemu Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”, które opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi. Potrzeby hospicjum są ogromne: opieka medyczna, zakup specjalistycznego sprzętu, leków oraz środków medycznych i higienicznych dla 106 małych pacjentów. Na terenie naszego miasta znajdują się 23 rodziny,

które czekają na pomoc dla swoich chorych dzieci.

Pomoc  ta niebawem nadejdzie dzięki ogromnemu sercu darczyńców i ogromnemu zainteresowaniu kupujących, wśród których byli nasi wspaniali uczniowie, fantastyczni nauczyciele i niezawodni pracownicy administracji i obsługi. Przy straganie nie zabrakło również przedstawicieli dyrekcji szkoły.

Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy i składamy najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Dużo zdrowia, szczęścia oraz spełnienia marzeń. Wiedzcie, że dzięki Wam czyjeś święta mogą być piękniejsze i pamiętajcie, że „what goes around, comes around” – czynione dobro powraca.

Organizatorzy.