Warsztaty Integracyjne 2023

On 30 czerwca, 2023, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Warsztaty Integracyjne 2023 została wyłączona

Uwaga pierwszoklasiści! Już za niecałe dwa miesiące spotykamy się Przesiece!

2-3 września odbędą się – Warsztaty Integracyjne 2023

Tradycją i marką I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze
są Warsztaty Integracyjne dla uczniów rozpoczynających naukę w pierwszych klasach. Najważniejszym celem, spotkania wszystkich „pierwszaków”, jest wzajemne poznanie się młodzieży i nauczycieli, a przede wszystkim wychowawców klas ze swoimi podopiecznymi. Warsztaty są też okazją do zaprezentowania umiejętności i talentów, podjęcia rywalizacji między zespołami klasowymi w zaplanowanych konkurencjach, uczestniczenia w krótkiej wycieczce prezentującej walory turystyczne regionu jeleniogórskiego, zapoznania się z podstawowymi zasadami funkcjonowania szkoły oraz przede wszystkim do dobrej zabawy!

Osiągnięcie maksymalnego efektu integracyjnego, będzie możliwe tylko wtedy, gdy w spotkaniu weźmie udział jak największa liczba uczniów danej klasy – najlepiej 100% !!!

Szczegółowe informacje znajdziecie w załącznikach!

Do zobaczenia!

warsztaty-integracyjne-2023_informacja