Warsztaty Integracyjne LO – zmiana terminu!

On 12 sierpnia, 2019, Posted by , In Aktualności,Liceum, With Możliwość komentowania Warsztaty Integracyjne LO – zmiana terminu! została wyłączona

Wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji, a tym samym termin rozpoczęcia warsztatów integracyjnych! Reforma sytemu edukacji sprawiła, że w tym roku szkolnym naukę w liceum ogólnokształcącym rozpocznie jednorazowo bardzo wielu uczniów. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników i względy organizacyjne podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu warsztatów integracyjnych LO w dwóch turach wg następującego harmonogramu:

28 – 29 sierpnia (środa – czwartek) br. – absolwenci szkół podstawowych (nowy termin)

29 – 30 sierpnia (czwartek – piątek) br. – absolwenci gimnazjów (termin bez zmian)

Wszystkie złożone dotychczas deklaracje uczestnictwa w warsztatach integracyjnych zachowują ważność. Jeżeli zmiana terminu (dotyczy absolwentów SP) wpłynie na możliwość uczestniczenia w warsztatach, bardzo proszę o kontakt na skrzynkę mailową: pangeo@wp.pl

Bardzo proszę wszystkich uczniów o wzajemne przekazywanie informacji o zaistniałych zmianach!

Jednocześnie proszę o terminowe wpłacanie należności za wyjazd na konto Rady Rodziców. Szybkie zamknięcie list uczestników bardzo pomoże w organizacji wyjazdu.

W najbliższym czasie przekażę także dokładne informacje o godzinie wyjazdu i powrotu z warsztatów integracyjnych.

Miłej końcówki wakacji 🙂

Grzegorz Lustyk