Warsztaty Integracyjne – ważne informacje!

On 27 sierpnia, 2017, Posted by , In Aktualności,Komunikaty, With Możliwość komentowania Warsztaty Integracyjne – ważne informacje! została wyłączona

Uwaga!

Przypominam, że już w piątek (1.09.2017r.) wyjeżdżamy do Przesieki na dwunaste! Warsztaty Integracyjne uczniów pierwszych klas I LO im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze. Bardzo dziękuję za terminowe wpłaty – w tym momencie na listę uczestników zapisało się 151 uczniów! Większość spraw formalnych i organizacyjnych jest dopięta na „ostatni guzik”. Czas na przekazanie informacji o godzinie wyjazdu i powrotu z warsztatów:

1 września 2017r. (piątek) – wyjazd

godz. 8.40 – zbiórka uczestników i spotkanie z wychowawcami przed budynkiem szkoły, ul. Kochanowskiego 18 (każdy wychowawca będzie miał w widocznym miejscu tabliczkę z symbolem klasy)

godz. 9.00 – odjazd autokarów do Przesieki

2 września 2017r. (sobota) – powrót

godz. 15.00 – odjazd autokarów z Przesieki do Jeleniej Góry (dodatkowe przystanki „Pod Koroną”, „Mała Poczta”, „Teatr”)

ok. godz. 15.30 – 15.45 – przyjazd autokarów pod budynek szkoły, ul. Kochanowskiego 18

W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny (501080630) lub mailowy: pangeo@wp.pl

Do zobaczenia!

Grzegorz Lustyk