Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego

On 17 lutego, 2022, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum,Matura, With Możliwość komentowania Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego została wyłączona

Wirtualny Dzień Otwarty 2022

Zapraszamy na WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się w dniu 26 marca 2022 r. w godz. 10:00 – 16:00.

To już nasza tradycja, że w marcu spotykamy się na Dniach Otwartych UJ – w tym roku tylko online ale przygotowaliśmy dla Was bogaty program!

• Przedstawiciele wydziałów,
  • organizacji studenckich,
  • Samorządu Studentów oraz
  • Działu Rekrutacji na Studia

będą czekali na Was na czatach i na indywidualnych spotkaniach, odpowiedzą na Wasze wszystkie pytania i postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące rekrutacji, wyboru kierunku czy miejsca studiów.

Na spotkaniu live porozmawiamy o tegorocznej rekrutacji, przedstawimy możliwości jakie daje UJ, opowiemy o stypendiach, akademikach, stażach i współpracy z biznesem.

Będziecie też mogli posłuchać wykładów naszych naukowców. Nie może Was zabraknąć na tym Wydarzeniu!

Zapraszamy!

Pracownicy i Studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego