Wybitni uczniowie nagrodzeni

On 24 maja, 2017, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Wybitni uczniowie nagrodzeni została wyłączona

W piątek 19 maja 2017r.  absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego Bartosz Czyżewski – finalista LXVIII Olimpiady Matematycznej oraz Jakub Lambrinow – finalista XLVI Olimpiady Biologicznej, otrzymali Nagrody Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia, bardzo wysoką średnią ocen na świadectwie ukończenia liceum oraz uzyskany tytuł finalisty olimpiady ogólnopolskiej.

W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele i opiekunowie: Pani Anna Poprawska i Pan Zbigniew Machała oraz dyrektor Małgorzata Kozińska. W trakcie spotkania padło bardzo wiele miłych i ciepłych słów ze strony włodarzy miasta.

Obu absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów na nowej drodze życia.

Więcej informacji znajdziecie tutaj