Wyniki etapu szkolnego XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

On 7 stycznia, 2018, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum,Nauka,Sukcesy, With Możliwość komentowania Wyniki etapu szkolnego XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej została wyłączona

Nowak Aleksander uczeń klasy 1a1, ZnamienkiewiczMagdalena uczennica klasy 1a1,Matysiak Julia uczennica klasy 1a1, Matuszak Alicja uczennica klasy 2b2i  Nastula Natalia uczennica klasy 1b3,zakwalifikowali się do etapu okręgowego XXXIOlimpiady Wiedzy Ekonomicznej, który odbędzie się 12 stycznia 2018 roku we Wrocławiu na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Każdy uczestnik zawodów II stopnia (okręgowych) XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zostanie nagrodzony egzemplarzem książki pod red. M. Juchnowicz pt. Zarządzanie kapitałem ludzkim. Procesy – narzędzia – aplikacje (PWE, 2014).

Wyniki eliminacji szkolnych Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej znajdują się na stronie www.pte.pl.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!

Ewa Andrusyszyn