Wyniki szkolnych eliminacji XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

On 30 stycznia, 2018, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum,Nauka,Sukcesy, With Możliwość komentowania Wyniki szkolnych eliminacji XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości została wyłączona

WYNIKI ELIMINACJI SZKOLNYCH

Do etapu okręgowego XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości z naszej szkoły zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Filip Rogalski z klasy 1B2 i Julia Matysiak z klasy 1A1

Eliminacje szkolne odbyły się 7 grudnia 2017 r. w szkołach ponadgimnazjalnych, które zgłosiły uczniów do udziału w zawodach. Do etapu okręgowego decyzjami Komitetów Okręgowych w Szkole Głównej Handlowej oraz w Uniwersytetach Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu zakwalifikowano 1250 zawodników.

Zawody okręgowe będą miały miejsce 1 marca 2018 r., w siedzibach Komitetów Okręgowych Olimpiady, w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Szczegóły na stronie www.olimpiada.edu.pl

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów

Ewa Andrusyszyn