XVII Edycja Rajdu Rowerowego

On 9 czerwca, 2018, Posted by , In Aktualności,Gimnazjum,Komunikaty,Liceum,Sport, With Możliwość komentowania XVII Edycja Rajdu Rowerowego została wyłączona

XVII Edycja Rajdu Rowerowego za nami.  Postanowiliśmy zorganizować imprezę rowerową tak, aby nie pokrywała się z Dniem Sportu. Dzięki temu nasi uczniowie będą mieli okazję wziąć udział w rywalizacji sportowej w szkole i pedałować po Górach Izerskich. Jak co roku nasz Rajd Rowerowy przyciągnął spora grupę uczniów. Wspaniałe okoliczności przyrody i towarzysząca słoneczna aura sprawiła, że po raz kolejny mogliśmy cieszyć się  z przyjemności wspólnego spędzania czasu pedałując i integrując się. Dzięki naszemu sponsorowi sklepowi rowerowemu ” Arta” każdy uczestnik otrzymał upominek ( akcesoria rowerowe). Na odcinkach specjalnych odbył się tradycyjny wyścig a dla nie biorących w wyścigu uczniów pan Mariusz Kokotowski i pani Agnieszka Burda przygotowali Quiz dotyczący naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim za udział i wspaniała atmosferę.

Sylwia Żelazna i Roman Zieliński