XLVIII Olimpiada Geograficzna – kwalifikacje

On 9 grudnia, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum,Olimpiady,Olimpiady i konkursy przedmiotowe,Sukcesy, With Możliwość komentowania XLVIII Olimpiada Geograficzna – kwalifikacje została wyłączona

XLVIII Olimpiada Geograficzna

Zakończył się pierwszy – szkolny etap Olimpiady Geograficznej. Po wstępnej weryfikacji szkolnej komisji konkursowej, prace olimpijskie trojga uczniów naszego liceum, zostały przesłane do oceny przez pracowników naukowych Instytutu Geografii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie, trzy prace zostały wysoko ocenione i dały kwalifikacje do następnego etapu olimpiady. W etapie okręgowym, który odbędzie się w dniach 5-6 lutego 2022r. w Obornikach Śląskich wezmą udział:

Justyna Dudek uczennica kl. 2B

Aleksandra Ogrodowczyk uczennica kl. 2H

Piotr Jaracz uczeń kl. 3b4

Serdecznie gratulujemy olimpijczykom i życzymy wytrwałości w przygotowaniach do zawodów okręgowych.

Grzegorz Lustyk