XVI Szkolny Rajd Rowerowy

On 12 czerwca, 2017, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Sport, With Możliwość komentowania XVI Szkolny Rajd Rowerowy została wyłączona

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do udziału w  XVI Szkolnym Rajdzie Rowerowym organizowanym w przepięknym krajobrazie gór izerskich. Rajd odbędzie się 22 czerwca . Zapisywać się można na liście udostępnionej na szkolnej fontannie ( pod plakatem).

Zbiórka uczestników z rowerami będzie o godz. 8:00 przed budynkiem naszej szkoły. Bardzo prosimy aby sprawdzić sprawność swoich pojazdów i zaopatrzyć się w dodatkowe dętki.

Rowery zostaną przetransportowane do Jakuszyc specjalnym pojazdem a uczestnicy autokarem.

Na odcinkach specjalnych będzie można powalczyć o nagrody rzeczowe. Podczas rajdu

przewidujemy również pieczenie kiełbasek przy ognisku ( proszę zaopatrzyć się w kiełbaski, chleb , musztardę lub ketchup).

Bardzo ważne jest bezpieczeństwo dlatego KASK JEST OBOWIĄZKOWY!!!

Wszyscy uczestnicy muszą dostarczyć zgody rodziców na uczestnictwo w rajdzie !

8512837_img_0672