Zebranie z Rodzicami

On 15 września, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty, With Możliwość komentowania Zebranie z Rodzicami została wyłączona

Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze zaprasza rodziców na zebranie inaugurujące nowy rok szkolny 2020/21 w dniu 16.09.2021 r.

O 16.30 zapraszamy rodziców tegorocznych  maturzystów do auli szkolnej na spotkanie na temat dostosowań form i warunków egzaminu maturalnego do indywidualnych potrzeb.

O 17.00 zapraszamy rodziców uczniów klas pierwszych  i trzecich (maturalnych) na spotkanie z wychowawcami (informację dotyczącą przydziału gabinetów  znajdą Państwo na drzwiach szkoły).

Spotkania z wychowawcami klas 1e i 3a2 odbędą się w innym terminie.

O 17:40  w gabinecie 309 spotkanie dotyczące studniówki, na które zapraszamy przedstawicieli rodziców i wychowawców klas maturalnych.

Spotkania z rodzicami uczniów klas drugich i trzecich po SP odbędą się online na platformach i w terminach wyznaczonych przez wychowawców klas.