Gra miejska

On 15 maja, 2017, Posted by , In Aktualności,Gimnazjum,Kultura,Liceum, With Możliwość komentowania Gra miejska została wyłączona

W dniu 26 kwietnia 2017 r. o godz.10.00 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze rozpoczęła się trzecia edycja Gry Miejskiej pt. „Programuję swoją przyszłość JELENIA GÓRA…enter”.

Celem gry było przejście przez uczestników podanej na mapce trasy, rozwiązanie zadań i zebranie jak największej liczby punktów. Nasze drużyny z klas 3GA i 3GB zajęły drugie i trzecie miejsce.

Mogliśmy również podziwiać występy młodych artystów ze szkół ponadgimnazjalnych, z naszej szkoły mogliśmy posłuchać Julii Byszkowskiej, Piotra Pawłowskiego oraz Jagody Maląg, a także podziwiać występy taneczne Wiktorii Michalik, Maii Koczubaj i Wojtka Rybińskiego w tańcu nowoczesnym, a w tańcu towarzyskim Natalię Zamorską z partnerem Krzysztofem Kanią.