Informacja dla Rodziców

On 30 sierpnia, 2021, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Informacja dla Rodziców została wyłączona

Informacja dla Rodziców

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze informuje, że szkoła zapewnia profilaktyczną opiekę zdrowotną uczniom do 19. roku życia na poniższych zasadach:

1. Profilaktyczną opiekę zdrowotną sprawuje pielęgniarka środowiska nauczania i wychowania p. Beata Borkowska.

2. Gabinet pielęgniarki mieści się w budynku szkolnym na parterze s.7.

3. Gabinet pielęgniarki jest czynny w godzinach ustalonych z dyrektorem – informacja o godzinach funkcjonowania jest umieszczona na drzwiach gabinetu.

4. W przypadku, gdybyście Państwo nie życzyli sobie objęcia dziecka opieką zdrowotną prosimy o złożenie oświadczenia, że nie zgadzają się Państwo na świadczenie usług medycznych.