IX Koncert Charytatywny „Żerom i Julia”

On 6 lutego, 2017, Posted by , In Aktualności,Kultura, With Możliwość komentowania IX Koncert Charytatywny „Żerom i Julia” została wyłączona

Drugiego lutego o godzinie 18.00 rozpoczął się IX Koncert Charytatywny .

Musical  pt: „Żerom i Julia” nie zwiódł oczekiwań  zgromadzonej licznie publiczności, która wraz z artystami  śpiewała znane utwory  polskich wykonawców.  Wspólne przedsięwzięcie uczniów  liceum i gimnazjum oraz nauczycieli, było nie tylko  ciężką pracą, ale i świetną zabawą, pomimo ogromnego stresu przed występem.

Na korytarzach szkolnych można było podziwiać prace artystów plastyków, między innymi Krystyny Matusiak, Dariusza Milińskiego, Ryszarda Tyszkiewicza, Renaty Grochowskiej -Jaryczewskiej, Marka Lerchera, którzy podarowali  swoje dzieła na licytację, a także fotografie profesjonalistów jak Marek Koprowski czy Michał Smaś, także dzieła naszych uczniów Zofii Kokotowskiej, Matyldy Szpili, Miriam Koper oraz Antoniego Grodzkiego. Dziękujemy również bardzo serdecznie naszym absolwentom.

Była jak co roku gorąca herbata i kawa a także pyszne domowe wypieki.

Samorząd Uczniowski  serdecznie dziękuje wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie,

zaangażowali się w nasze  wspólne przedsięwzięcie i już zapraszamy za rok na X Jubileuszowy Koncert.

Fotografie: Magdalena Kociuba, Alicja Lesiów

fotografie nie zamieszczone na naszej stronie można oglądać:

Samorząd  Uczniowski