Kasia i Kamila w etapie okręgowym Olimpiady Geograficznej

On 14 grudnia, 2023, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Nauka, With Możliwość komentowania Kasia i Kamila w etapie okręgowym Olimpiady Geograficznej została wyłączona

Z przyjemnością zawiadamiamy, że Katarzyna Tomczyk z kl. 3G i Kamila Kokoryk z kl. 4F zakwalifikowały się do etapu okręgowego jubileuszowej L Olimpiady Geograficznej.

Pierwszy, szkolny etap olimpiady polega na napisaniu obszernej pracy naukowej na jeden z czterech tematów zaproponowanych
w danym roku przez Komitet Główny olimpiady. Następnie prace są oceniane przez pracowników naukowych Instytutu Geografii
i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego. Ten etap dziewczyny pokonały śpiewająco i zakwalifikowały się do kolejnej części zawodów, które obejmują swym zasięgiem województwa dolnośląskie i opolskie.

Warto wspomnieć, że gospodarzem dwudniowych zawodów okręgowych, które odbędą się w dniach 10-11 lutego 2024r.
będzie nasza szkoła!

Trzymamy kciuki za Kasię i Kamilę – powodzenia!

Grzegorz Lustyk

plakat_50og