KOMA sukces naszych matematyków

On 17 grudnia, 2023, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania KOMA sukces naszych matematyków została wyłączona

Gratulacje dla naszej matematycznej ekipy. W finale konkursu matematycznego KOMA starowało dużo ponad 1000 uczniów (sami najlepsi z matematyki z różnych klas różnych szkół Dolnego Śląska, ale również z Ostrowa Wlkp. i Warszawy). Do finału zakwalifikowało się 154 osoby, w tym 7 z naszej szkoły. W finałach matematycznych konkursów zawsze prym wiodą dwa wrocławskie licea. W tym roku Żerom był trzeci 😊!!! W finale, z uczniów spoza tych wrocławskich liceów, Szymon Wierzchucki z 3A był najlepszy. Na liście był 17. (ex aequo z uczniem z liceum z Nysy) Ogromne gratulacje!!! Na ten wynik szkoły zapracowali wszyscy. Kolejni byli: Piotrek Filipowicz 4A i Robert Polak 2B, Michał Ramus 4A, Miłosz Jurczak 3B, Sergiusz Moszak 2A. Jesteśmy dumni. Gratulujemy.